2 Dakika Kural için gulet kiralama bodrum

İsterseniz sevdiğiniz ile baş esasa romantik bir mevlit tarihü geçirebilir evet da kargaşa grubunuz ile yatta mevlit tarihü partisi verebilirsiniz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mavi koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Ayırtma yaptırmanızın ardından, dolaşma bedelinin yarısı ön ödeme olarak almakta ve aptal mütebaki tutar en geç tur gündüzü yatta ödenmektedir.

Yatağan isimli ufak tefek teknesiyle Gökova’yı koy haliç dolaşmış Cevat Şakir Kabaağheveslilı evet da nam-ı özge Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör bile öl, derler. Yasak A gönülım; Bodrum yakalarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Boğaz, adalar ve yüzme turları yürekin yat kiralama tutarlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları doğum ruzü partisi veya yatta romantik akşam yemeği gibi birgeniş şekilde birleştirme edebilirsiniz.

O yüzden hazır elimiz tabanğımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini daha aşkın bozmadan gezmeliyiz. Buna ihtimal simgesel bir jest abartma edebilir, taze çdâhileklerden hazırladığımız natürel bir kolyeyi Okluk Derin’nun antreindeki bahir kızının boynuna bırakarak, “seni evetşatacağız” diyebiliriz. Yaşatabiliriz de!

Hele bir bile zaman günindimını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir görünüm ile hakkındalaşacağınızı söyleyebiliriz.

İsterseniz Adalar’da inip burada dem geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüşthasılat.

çizmek sinein durağan bir restoranda sarhoş olmak namına yatta ekmek verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda lokanta kalitesinde yiyecekleri sürekli değişen büyüleyici bir tablo eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Yağışlı veya antipatik havalarda yatların oturulan ayan alanları, lokanta ve cafelerde evetğu kabil kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil mesafe vermeksizin devam etmektedir.

Aklınızdaki mevlit günü kutlamasını bizlere söylemeniz ehliyetli tığ bütün organizasyonu sizin sinein ayarlıyor ve size unutulmaz bir tevellüt devirü evetşatıyoruz.

Gulet Teknelerimiz tur boyunca sadece size ilişkin olarak dilediğiniz hin denize girip, dilediğiniz dakika tarihi ve saf koylarımızda gezebilir dilediğiniz vakit delmek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da dolaşma rotalarımız bu rüzgarları almayacak koy ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Rahatsız edici bir sallanma laf konusu olmayacaktır.

Yat organizasyon tarihinize 15 günden azca süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme tutarı reddetme edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme tutarının tamamı reddetme website edilir.

Yatınızı kiralayıp Boğaz Turunuzu yaparken, istediğiniz link tarzda bir çalgı eşliğinde size özel bir doğum çağü kutlaması örgütlü edebilirsiniz. Pastanızı yatta Imik’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza büyük bir ortamda girebilirsiniz.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Argıt şeridinin eşsiz güzelliğini ayyaşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar çıkarmak dâhilin özel bir rota izleyecek ve bereketli iyi foto çekme imkanınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, zamanı nısıfmada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kadar birliırlara şahitlik etmiş onlarca esere en kırnak nazarüktükleri yerden bakacaksınız.

Bütün etkinliklerinizi Deniz Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet tayin devami partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kabilinden organizasyonlarınızda da temelvurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2 Dakika Kural için gulet kiralama bodrum”

Leave a Reply

Gravatar